.

Diyet Yapmayın, Alışkanlıklarınızı Değiştirin...

habit-fark-video

  • Bol Lif İçeren

  • Hücrelerinizi Besleyen

  • Kan Şekerinizi Yükseltmeyen

  • Aç Kalmadan & Sağlıklı Lezzetler

Farkımızı Keşfet!

Neden HABIT ?

HABIT'i Keşfetme Zamanı

1 Günlük Deneme Paketi – 54 TL

1 Günlük deneme paketimizin fiyatı 54 TL + 10 TL kargo bedeli ile olup, örnek menümüzü inceleyebilir, hizmet detaylarımızı sık sorulan sorular kısmında okuyabilir, dağıtım bölgelerimiz ve cevabını bulamadığınız sorularla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir, hemen online sipariş verebilirsiniz.

Sağlıklı diyet Paketlerimiz dışında size özel, yemediğiniz malzemelerin hariç tutulduğu, spor ve yeme alışkanlıklarınızla ilgili danışmanlığın verildiği kişiye özel paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Kilo verme amacı olmayan ama yemek yapmaya zaman bulamayan, sağlıklı ve gurme yemeklerle hücrelerini beslemek isteyenler öğüne özel paketlerimizi tercih edebilir. İster sabah-öğlen, ister sadece öğlen, isterseniz sadece akşam yemek paketlerimizle yeni alışkanlıklar kazanabilirsiniz…

1 Günlük Deneme Paketi
4 Haftalık Diyet Paketi

Ürün ve hizmetler bölümününden size uygun paketi seçip, alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlayın! Daha detaylı her türlü sorunuz için diyetisyenimizle konuşmak için hemen 0212 900 32 88’yi arayın.

KETOJENİK BESLENME PAKETİ

habit-ketojenik-beslenme-paketi

Habit Ketojenik Beslenme Paketi

Ketojenik beslenme vücudun enerji kaynağını karbonhidratlardan yağlara çevirdiğiniz, aldığınız kalorilerin %70’inin yağlardan, %25’inin proteinlerden %5’inin de karbonhidratlardan oluştuğu bir beslenme şeklidir. Beden bu beslenmeye adapte olduktan sonra enerji kaynağı olarak yağları kullanmaya başlar. Yağlar karbonhidratlar gibi çabuk tükenen bir enerji kaynağı olmadığı için, gün boyu enerjik hissedersiniz, kan şekeriniz oynamaz ve ara öğün ihtiyacınız ve tatlı krizleriniz azalır. Vücudunuzu adeta bir yağ yakım makinesine çevirirsiniz. Genel ketojenik beslenmede jambon, peynir gibi ürünler de yer alabilmesine rağmen biz Habit’te alkali ve doğal felsefemizden ödün vermeden ketojenik paket hazırlıyoruz. Yağ kaynağı olarak organik yumurta, organik soğuk sızma zeytinyağı, organik soğuk sıkım hindistan cevizi yağı, avokado, zeytin, ceviz, badem, deniz balığı gibi ürünleri kullanıyoruz.

Ketojenik beslenme paketlerimiz sadece kilo verme amacıyla değil, iş temposu veya diğer uğraşlar içerisinde hücrelerinizi besleyecek yiyecekler hazırlayamayanlar için de ideal olup, hücrelerinizin beslenmesi sonucu kısa sürede kendinizi daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlayacak menülerle, özel sağlık sorunu olmayan herkes tarafından sürekli veya ara ara uygulayabileceği bir pakettir.

Ketojenik beslenme paketimiz hafta içi ve hafta sonu dahil 21 veya 28  gün ev veya  iş adresinize aç kalmayacağınız porsiyonlarla** 3 öğünden oluşan yiyeceklerle kapınıza kadar gelmektedir. Klasik diyetlerde görüldüğü üzere, diyet döneminde kilo verdirip, diyet sonrası verilen kiloların geri alınmaması için Habit marka ismimize uygun alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple menülerimiz hafta içi ve hafta sonu gönderiliyor olmaktadır. Habit menüsü diyet işkencesine dönmek yerine ömür boyu sağlıklı yiyeceklerle sağlıklı diyet ve beslenme alışkanlığı kazanmanızı hedeflemektedir.

Bunun sonucunda sürekli diyet yap, kilo ver, yine kilo al, diyet yap sarmalından kurtularak, vücudunuzun kendisine uygun kilosunu bulması sonucu hayat boyu sürdürebileceğiniz alışkanlıkları kazanmış olacaksınız. Sizlere yeni alışkanlıklar kazandırabilmek için Habit olarak çektiğimiz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Habit ketojenik beslenme paketi ile ilgili daha fazla bilgi almak için 0 212 900 32 88’i arayabilirsiniz.

Ketojenik beslenme paketinin lezzetini ve içeriğini denemeniz için 1 günlük tüm öğünler dahil, adrese teslim indirimli 100 TL + 10 TL kargo bedeli ile hemen online sipariş verebilirsiniz.

HABIT Başarı Hikayeleri

Aşağıdaki yorumlar kişiye özel sonuçlar olup her bireyin alacağı sonuçlar kişiden kişiye değişmektedir.
Can Uzel
Habit'e başlamadan önce çok sedanter bir hayatım vardı ve hemen hemen haftanın her günü fast food yiyordum. İlker Çağlayan ile kişiye özel pakete başladık ve benim gibi hareketsiz bir insandan bir koşucu çıkardı. Habit yemekleri ile 8 kilo verdim ve şu anda haftada en az 4 gün koşuyorum. Habit paketlerini almayı bırakalı neredeyse 10 ay oldu ama hala kilo almadım. Habit sayesinde yeni bir beslenme ve spor alışkanlığı kazandım ve arada kaçamaklar yaparak formda kalıyorum.
Can Uzel
Gamze Çolak Bayraktar
Habit standart paketine 1 ay devam ettikten sonra 4 kilo verdim. Bu kilonun hepsi yağdan olduğu için beden olarak çok daha fazla kilo vermiş gibi görünüyorum. Ayrıca yağ yakmak için haftanın hergünü, spor salonunda saatlerce spor yapmanın gerekmediğini, kendi beden ağırlığımla haftada 3-4 gün 30 ar dakika antrenmanın yeterli olduğunu öğrendim. Artık gittiğim her yerde, seyahatlerde ve tatillerde bu egzersizleri kolayca yapabiliyorum.
Gamze Çolak Bayraktar
Çağan Balaban
Habit standart paketine başlamadan önce kahvaltıyı ekmek yemeden geçebileceğimi hayal bile edemezdim. Yemek yedikten 2 saat sonra hemen acıkır, atıştırmalık birşeyler arardım. İşim gereği çok seyahat ettiğim için de atıştırmalık olarak bisküvi, gofret ne bulursam yerdim. Habit'e başladıktan sonra iştahımda ve ara öğün ihtiyacımda inanılmaz bir azalma oldu ve çok rahat ettim. Artık aç kalmak benim için bir problem değil ve seyahatlere gittiğimde ne yiyeceğimi çok iyi biliyorum.
Çağan Balaban

POPÜLER ÜRÜNLER

 99,00
 20,00

Ürünler

Habit Biscotti

 20,00

HABIT BASINDA

SAĞLIKLI YAŞAM