İletişim

Sipariş Dağıtım Bölgeleriniz nerelerdir?

İstanbul genelinde Anadolu yakasında Kartal, Avrupa yakasında Bahçeşehir’e kadar dağıtımımız mevcuttur. Sınır bölgeler için açık adres ile gönderim için onay almanız gerekmektedir.

Yemekler saat kaçta ve ne şekilde geliyor?

Online siparişiniz sonrası adresinize bağlı, kurye ekibimizin adresinizdeki teslimat saati hakkında sizleri bildiriyoruz, sabah 06:00-09:30 arası v adresinize teslim ediyoruz. Yemeklerimiz ister 3 öğün ve 2 ara öğün, paket seçimine göre isterseniz 2 veya 1 öğün olarak tüm öğünler beraber tek seferde adresinize teslim ediliyor.

Adresimde olmayacağım zaman ne yapmalıyım?

Seyahat, iş gezileri vb. durumlar nedeniyle adresinizde bulunmayacağınız durumlarda, en az 72 saat öncesinden siparişiniz sonrası eposta ile bilgileri gönderilen habit uygulamasından ertlemelerinizi yapabilirsiniz. Böylece belirttiğiniz tarihlerde paketleriniz adresinize gelmeyecek ve paketinizin sonuna eklenecektir. Paketlerini 3 ay boyunca satın aldığınız gün kadar erteleme şansınız vardır. Daha sonrasında yine erteleme yapabilirsiniz ancak güncel fiyatlara göre ertelenen gün sayısı düşecektir.

Paketlerle ilgili soru/istek/şikayeti nereye iletebilirim?

Bu tarz sorularınızı her zaman siparis@habit.com.tr ye iletebilirsiniz.

Habit Sağlıklı Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Ticaret Sicil Numarası: 944753-0
Kuğu Sokak No:11
Seyrantepe – Kağıthane – Istanbul
Telefon: 0212 900 3300
E-mail: siparis@habit.com.tr

  Resmi tatillerde gönderim yapıyor musunuz?

  Resmi tatillerde gönderim yapmıyoruz. Bu tarihlerde gelmeyen yemekleriniz paketinizin sonuna ekleniyor.

  Kötü hava koşulları gönderimi etkiliyor mu?

  Doğal afet, aşırı kar yağışı, sel gibi durumlarda Motorlu dağıtım elemanlarımızın size ulaşamadığı ya da hayati tehlikelerinin olduğu durumlarda araçla dağıtım yapıyoruz,, Araçla dağıtım yapılamadığı durumlarda size önceden bildiriliyor ve gelmeyen paket üyeliğinizin sonuna ekleniyor.

  1 aylık veya 4 haftalık pakette kaç yemek var?

  Habit olarak sadece seçtiğiniz pakete göre hafta iç veya hafta sonu dahil gönderim yapıyoruz. Bu nedenle bir aylık pakette hafta içlerinde 20-22 günlük, hafta sonları dahil paketlerde 30 gönderim vardır. Lütfen paket bitim tarihinizi hesaplarken bunu göz önüne alınız.

  Paketi istediğim adresi istediğim zaman değiştirebilir miyim?

  Motorcularımız çok sıkı bir rota düzeni içinde çalışmaktadır. Dağıtım adresinde istediğiniz bir saat yada adres değişikliği diğer paketlerin dağıtımını geciktirebilir hatta imkansız kılabilir. Yine de habit olarak 3 gün önceden yeni adres ya da saati bildirmek koşuluyla ayda bir bu hakkı müşterilerimize tanıyoruz.

  Kafanıza takılan sorular için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına göz atarak hızlıca öğrenebilirsiniz.