Habit Sağlıklı Yiyecekler A.Ş.

Ticaret Sicil Numarası: 944753-0
Kuğu Sokak NO: 3/B-C
Seyrantepe – Kağıthane – Istanbul
Telefon: 0212 900 3288

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul genelinde Anadolu yakasında Kartal, Avrupa yakasında Bahçeşehir'e kadar dağıtımımız mevcuttur. Sınır bölgeler için açık adres ile gönderim için onay almanız gerekmektedir.

Online siparişiniz sonrası adresinize bağlı, kurye ekibimizin adresinizdeki teslimat saati hakkında sizleri bildiriyoruz, sabah 06:00-09:30 arası veya 14:00-17:00 arası adresinize teslim ediyoruz. Yemeklerimiz 3 öğün ve ara öğünlerle beraber tek seferde adresinize teslim ediliyor.

Seyahat, iş gezileri vb. durumlar nedeniyle adresinizde bulunmayacağınız durumlarda, en az 72 saat öncesinden adresinizde olmayacağınız tarihleri sadece siparis@habit.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir. Böylece belirttiğiniz tarihlerde paketleriniz adresinize gelmeyecek ve paketinizin sonuna eklenecektir. Paketlerini 6 ay boyunca erteleme şansınız vardır.

Resmi tatillerde gönderim yapmıyoruz. Bu tarihlerde gelmeyen yemekleriniz paketinizin sonuna ekleniyor.

Habit olarak sadece hafta içleri gönderim yapıyoruz. Bu nedenle bir aylık pakette 20 günlük gönderim vardır. Lütfen paket bitim tarihinizi hesaplarken bunu gözönüne alınız.

Doğal afet, aşırı kar yağışı, sel gibi dıurumlarda Motorlu dağıtım elemanlarımızın size ulaşamadığı ya da hayati tehlikelerinin olduğu durumlarda araçla dağıtım yapıyoruz,, Araçla dağıtım yapılamadığı durumlarda size önceden bildiriliyor ve gelmeyen paket üyeliğinizin sonuna ekleniyor.

Motorcularımız çok sıkı bir rota düzeni içinde çalışmaktadır. Dağıtım adresinde istediğiniz bir saat yada adres değişikliği diğer paketlerin dağıtımını geciktirebilir hatta imkansız kılabilir. Yine de habit olarak 3 gün önceden yeni adres ya da saati bildirmek koşuluyla ayda bir bu hakkı müşterilerimize tanıyoruz.

Bu tarz sorularınızı her zaman siparis@habit.com.tr ye iletebilirsiniz.

Kafanıza takılan sorular için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına göz atarak hızlıca öğrenebilirsiniz.

İletişim Formu

* Sembolü ile belirtilen alanlar zorunludur.