Habit Sağlıklı Yiyecekler A.Ş.

Ticaret Sicil Numarası: 944753-0
Kuğu Sokak No:11
Seyrantepe – Kağıthane – Istanbul
Telefon: 0212 900 3300

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş Dağıtım Bölgeleriniz nerelerdir?
İstanbul genelinde Anadolu yakasında Kartal, Avrupa yakasında Bahçeşehir'e kadar dağıtımımız mevcuttur. Sınır bölgeler için açık adres ile gönderim için onay almanız gerekmektedir.
Yemekler saat kaçta ve ne şekilde geliyor?
Online siparişiniz sonrası adresinize bağlı, kurye ekibimizin adresinizdeki teslimat saati hakkında sizleri bildiriyoruz, sabah 06:00-09:30 arası veya 14:00-17:00 arası adresinize teslim ediyoruz. Yemeklerimiz 3 öğün ve ara öğünlerle beraber tek seferde adresinize teslim ediliyor.
Adresimde olmayacağım zaman ne yapmalıyım?
Seyahat, iş gezileri vb. durumlar nedeniyle adresinizde bulunmayacağınız durumlarda, en az 72 saat öncesinden adresinizde olmayacağınız tarihleri sadece [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. Böylece belirttiğiniz tarihlerde paketleriniz adresinize gelmeyecek ve paketinizin sonuna eklenecektir. Paketlerini 6 ay boyunca erteleme şansınız vardır.
Resmi tatillerde gönderim yapıyor musunuz?
Resmi tatillerde gönderim yapmıyoruz. Bu tarihlerde gelmeyen yemekleriniz paketinizin sonuna ekleniyor.
1 aylık veya 4 haftalık pakette kaç yemek var?
Habit olarak sadece hafta içleri gönderim yapıyoruz. Bu nedenle bir aylık pakette 20 günlük gönderim vardır. Lütfen paket bitim tarihinizi hesaplarken bunu gözönüne alınız.
Kötü hava koşulları gönderimi etkiliyor mu?
Doğal afet, aşırı kar yağışı, sel gibi dıurumlarda Motorlu dağıtım elemanlarımızın size ulaşamadığı ya da hayati tehlikelerinin olduğu durumlarda araçla dağıtım yapıyoruz,, Araçla dağıtım yapılamadığı durumlarda size önceden bildiriliyor ve gelmeyen paket üyeliğinizin sonuna ekleniyor.
Paketi istediğim adresi istediğim zaman değiştirebilir miyim?
Motorcularımız çok sıkı bir rota düzeni içinde çalışmaktadır. Dağıtım adresinde istediğiniz bir saat yada adres değişikliği diğer paketlerin dağıtımını geciktirebilir hatta imkansız kılabilir. Yine de habit olarak 3 gün önceden yeni adres ya da saati bildirmek koşuluyla ayda bir bu hakkı müşterilerimize tanıyoruz.
Paketlerle ilgili soru/istek/şikayeti nereye iletebilirim?
Bu tarz sorularınızı her zaman [email protected] ye iletebilirsiniz.

Kafanıza takılan sorular için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına göz atarak hızlıca öğrenebilirsiniz.

İletişim Formu