Hamilelik sonrasında emziren anne’ler için bedeninizi ve bebeğinizi en doğru ve sağlıklı malzemelerle besleyen paketimizdir.

Emziren anne beslenme paketimiz, sağlıklı ve doğru besin seçenekleriyle anne sütü üretimini ve kalitesini arttırmayı amaçlar. Emzirme süresince süt artması için aşırı şekerli gıdalara yönelmek yanlış bir beslenme davranışı olup boş enerji alımına yol açabilir. Hücrelerinizi yenileyen sağlıklı beslenme alışkanlıklarıyla yeterli besin alımında emzirme, annelere enerji yaktırır. Annenin rahatlıkla bebeğini emzirmesini sağlarken iyi yönde alışkanlıkların kazanılmasını sağlar.

Emziren anne beslenme paketine başladığınız takdirde diyetisyenimiz sizinle telefonda konuşarak paket hakkında bilgi verecektir, dilerseniz randevu alarak haftalık diyetisyen görüşmeli seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Menülerimizde gluten bulunmayıp %70-75’i sağlıklı karbonhidratlar; yeterli lif ve antioksidan alımı için sebzeler, az şeker içeren meyveler içermektedir. Habit yemeklerinde kan şekerşniz yğkseltecek genelde pirinç unu, mısır nişastası gibi malzemeler içeren glutensiz unlar da kullanılmamaktadır. Yeterli kalsiyum alımı için her gün süt ve süt ürünlerinden lor peyniri, keçi peyniri ve probiyotik yoğurt kullanılmaktadır. Yemeklerimizde hiçbir kızartma ürünü bulunmamasının yanında, sadece soğuk sıkım sızma zeytinyağı yemeklerimizin pişirilmesi esnasında değil, pişirildikten sonra gerekli miktarda ilave edilmektedir. Protein olarak %20-25 oranında balık, tavuk, kuzu sırt, bonfile bulunmaktadır. Tatlı olarak Habit’e özel unsuz-yağsız-şekersiz kek, havuçlu tarçınlı kek gibi özel sürpriz ürünler içermektedir.

Bu paketimizi buraya klikleyerek hemen sipariş verebilirsiniz