Yağ Yakım Challenge

2 – 27 Ekim Arası

Habit’ten Ekim ayında yeni bir yağ yakım challenge! Üstelik indirimli ve 4 tane ücretsiz workshop ile birlikte.
 
Bu 25 gün sürecek harika program ile hem hepsinin nefis yemek paketlerini her gün yiyecek, hem yağ yakımının sırlarını öğrenecek, hem size verilen ödevleri yerine getirip iştah, açlık ve tatlı krizleri ile ilgili nasıl yol kat ettiğinizi göreceksiniz.
 
Tüm yapmanız gereken bu programı hangi yağ yakıcı yemek paketi ile başlamanız gerektiğini diyetisyenlerimizle görüşmek. Paketi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken gelen yemeklerin tadını çıkarıp workshoplarda size verilen direktifleri uygulamanız.
Beslenme Paketleri

Peki sizleri neler bekliyor?

Öncelikle bu challenge maalesef sadece İstanbul’daki dostlarımız için geçerli. Aşağıda Habit’in 21 günlük yemek paketlerinden (ketojenik, özel Habit diyeti ya da vejeteryan paket) birini satın aldıktan sonra 2 Ekim’den itibaren 25 gün boyunca her gün adresinize muhteşem Habit yemekleri gelecek. 

1. Workshop: Bu workshopta Habit paketlerinin yağ yakımında nasıl etkili olduğunu, sizi yağ yakımından alı koyacak bazı durumların nasıl önleneceği, ilk hafta görevleriniz, iştah kesici nefes egzersizleriniz ve gün içerisinde yapacağınız pratikleri öğreneceksiniz.

2. Workshop: Sevgili Dr. Süreyya Şahinoğlu ile yapacağımız bu worskhopta neden kilo vermekte zorlandığımızı, sindirimimizin, bağırsaktaki bakterilerin, gıda intoleranslarımızın bizi nasıl yağ yakmaktan alı koyduğunu ve bunlarla ilgili yapabileceklerimizi konuşacağız.

3. Workshop: Bu workshopta herkesin sürecini değerlendirirken, yemeğe bakış açımızı değiştirecek bizi gıda bağımlılıklarından kurtaracak, günlük mindfulness pratikleri ve nefes egzersizlerini öğrenip geliştireceğiz.

4. Workshop: Son workshopumuzda bu tarihe kadar yakılan yağların bir değerlendirmesini yaparken bundan sonra tekrar kilo almamak için neler yapılabileceği hangi taktikler uygulanabileceği de hangi besin destekleri kullanabileceği konuşacağız

Aşağıdaki butonu tıklayarak beslenme paketlerimizi inceleyebilirsiniz, sizin için en uygun paketi diyetisyenimizle görüşme yaparak öğrenebilirsiniz. Canlı yardım veya 0212 900 3300 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Beslenme Paketleri

Kilo verirken nefis yemekler deneyimlemek istiyorsanız, hemen diyetisyenlerimizle görüşün

Glutensiz

Rafine Şekersiz

Katkısız

Trans Yağsız

Sızma Zeytinyağı

Organik Tavuk

Organik Yumurta

Protein + Lif

Glutensiz

Rafine Şekersiz

Katkısız

Trans Yağsız

Sızma Zeytinyağı

Organik Tavuk

Organik Yumurta

Protein + Lif

Habit ile Doğal Yemek Adresinize Gelsin

#HabitFarkı

7 yıldır sizinle…

Glutensiz, katkısız, organik içerikli ve çok lezzetli yemeklerimiz ile dönüşümünüzü gerçekleştirin.

Eğitimlerimizle beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin. Beden, zihin ve ruh bütünlüğünüze katkıda bulunun.