Diyet Yapmayın, Alışkanlıklarınızı Değiştirin...


  • Glutensiz & Laktozsuz

  • Hücrelerinizi Besleyen

  • Aç Kalmadan Doğal Lezzetler

  • Organik & Doğal Ürünler

  • Enerjinizi Yükselten Menüler

  • Ömür Boyu Kilo Kontrolü

  • Her Sabah Adresinize Teslimat

Farkımızı Keşfedin!

Habit’in glutensiz, laktozsuz* gurme yemekleri, günde 3 öğün ve ara öğünler olarak adresinize gelsin, aç kalmadan yeni lezzetlerle kilo verin, iyi ve enerjik hissederken hayat boyu sürecek şekilde beslenin…

1 Günlük deneme paketimizin fiyatı 54 TL olup (+10TL kargo), hizmet detaylarımızı Sık Sorulan Sorular kısmında okuyabilir, örnek menü‘müzü inceleyebilir, dağıtım bölgelerimiz ve cevabını bulamadığınız sorularla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir, hemen online sipariş verebilirsiniz.

Standart Paketlerimiz dışında size özel, yemediğiniz malzemelerin hariç tutulduğu, spor ve yeme alışkanlıklarınızla ilgili danışmanlığın verildiği kişiye özel paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

1 Günlük Deneme Beslenme Paketi

fark-1
fark-2

Kilo verme amacı olmayan ama yemek yapmaya zaman bulamayan, doğal ve gurme yemeklerle hücrelerini beslemek isteyenler öğüne özel paketlerimizi tercih edebilir.

İster sabah-öğlen, ister sadece öğlen, isterseniz sadece akşam yemek paketlerimizi seçebilirsiniz…

Daha detaylı her türlü sorunuz için hemen 0212 900 32 88’yi arayın.

* Menülerimizde süt ürünü olarak sık olmamakla birlikte sadece Lor Peyniri kullanılmaktadır.

** Yiyeceklerin besin değerlerini kaybettirmeden düşük ısıda pişirme yöntemi.

Beslenme Paketleri

YENİ! KETOJENİK PAKET

Habit Ketojenik Beslenme Paketi

Ketojenik beslenme vücudun enerji kaynağını karbonhidratlardan yağlara çevirdiğiniz, aldığınız kalorilerin %70’inin yağlardan, %25’inin proteinlerden %5’inin de karbonhidratlardan oluştuğu bir beslenme şeklidir. Beden bu beslenmeye adapte olduktan sonra enerji kaynağı olarak yağları kullanmaya başlar. Yağlar karbonhidratlar gibi çabuk tükenen bir enerji kaynağı olmadığı için, gün boyu enerjik hissedersiniz, kan şekeriniz oynamaz ve ara öğün ihtiyacınız ve tatlı krizleriniz azalır. Vücudunuzu adeta bir yağ yakım makinesine çevirirsiniz. Genel ketojenik beslenmede jambon, peynir gibi ürünler de yer alabilmesine rağmen biz Habit’te alkali ve doğal felsefemizden ödün vermeden ketojenik paket hazırlıyoruz. Yağ kaynağı olarak organik yumurta, organik soğuk sızma zeytinyağı, organik soğuk sıkım hindistan cevizi yağı, avokado, zeytin, ceviz, badem, deniz balığı gibi ürünleri kullanıyoruz.ketojenik-beslenme-paketi

Ketojenik beslenme paketlerimiz sadece kilo verme amacıyla değil, iş temposu veya diğer uğraşlar içerisinde hücrelerinizi besleyecek yiyecekler hazırlayamayanlar için de ideal olup, hücrelerinizin beslenmesi sonucu kısa sürede kendinizi daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlayacak menülerle, özel sağlık sorunu olmayan herkes tarafından sürekli veya ara ara uygulayabileceği bir paket olmasına rağmen pakete başlamadan önce doktorunuza danışınız.

Ketojenik beslenme paketimiz hafta içi ve hafta sonu dahil 21 veya 28  gün ev veya  iş adresinize aç kalmayacağınız porsiyonlarla** 3 öğünden oluşan yiyeceklerle kapınıza kadar gelmektedir. Klasik diyetlerde görüldüğü üzere, diyet döneminde kilo verdirip, diyet sonrası verilen kiloların geri alınmaması için hazırlanmış bir pakettir. Bu sebeple menülerimiz hafta içi ve hafta sonu gönderiliyor olmaktadır. Habit menüsü diyet işkencesine dönmek yerine ömür boyu doğal ve lezzetli yiyecekler yemeniz hedeflemektedir.

Bunun sonucunda sürekli diyet yap, kilo ver, yine kilo al, diyet yap sarmalından kurtularak, vücudunuzun kendisine uygun kilosunu bulması sonucu hayat boyu sürdürebileceğiniz br beslenmeye kavuşmuş olacaksınız.

Habit ketojenik beslenme paketi ile ilgili daha fazla bilgi almak için 0 212 900 32 88’i arayabilirsiniz.

Ketojenik beslenme paketinin lezzetini ve içeriğini denemeniz için 1 günlük tüm öğünler dahil, adrese teslim indirimli 100 TL’ye ((+10TL kargo) hemen online sipariş verebilirsiniz.

Ketojenik Beslenme Paketi

YENİ! SPORCULARI UNUTMADIK 🙂

habit-spor-paketi

Habit Sporcu Paketi

Habit’ten yeni sporcu paketi! Yine glutensiz, bol lifli, organik tavuk ve yumurtalı ve sıkı antrenman yapanların kendi programlarına göre adapte edebileceği bir menü.

Günde 4 ana öğünden oluşan 1 porsiyonluk pakette günlük yaklaşık 200 gr protein içeriyor. Bu paketi nasıl adapte edebileceğini öğrenmek ve yağ-kas-sıvı ölçümleriniz için paket başlangıcında ve sonunda randevu alarak diyetisyenimizle görüşebilirsiniz.

Sporcu paketinin lezzetini ve içeriğini denemeniz için 1 günlük tüm öğünler dahil, adrese teslim indirimli 85 TL’ye (+10TL kargo) hemen online sipariş verebilirsiniz.

Sporcu Beslenme Paketi